אודות מהרג'ה

מהרג׳ה הינה החברה הוותיקה ביותר בישראל, המתמחה ביבוא וייצור מוצרי מזון מהמטבח ההודי. מהרג’ה הוקמה בשנת 1980 ומאז ועד היום מביאה החברה לקהל לקוחותיה את מגוון מוצרי המזון האותנטיים ישירות מהודו, מבלי להתפשר על האיכות והשירות. 

מי אנחנו?

מהרג׳ה החלה את דרכה כמסעדה הודית אותנטית ברמלה. עם השנים צברה החברה ניסיון רב בייבוא המוצרים הטובים ביותר עבור המטבח ההודי וכיום החברה משווקת את מוצריה לקהל הרחב בחנויות היבואן שברשותה ולחנויות מובחרות מתחומי המזון ההודי והאסיאתי, מזון טבעוני וצמחוני, חנויות בוטיק, בתי מלון, חברות קייטרינג, מסעדות הודיות ואסיאתיות ועוד.

כיום ניתן להזמין מכל הארץ מצרכים, תבלינים הודיים, כלים ייחודיים, חטיפים ואפילו מוצרי טיפוח ולקבל את ההזמנה עם שליח עד הבית.

החזון של מהרג'ה

מהרג׳ה חרטה על דגלה הקפדה על מוצרים באיכות ללא פשרות ובמחירים אטרקטיביים לצרכן. המוצרים הכשרים של מהרג׳ה מפוקחים על ידי משגיחי כשרות שמוטסים במיוחד להודו על מנת לפקח על ייצור המוצרים.

מהרג׳ה מאמינה בלהמשיך ולהטמיע את זמינות המוצרים ההודיים ללקוח הישראלי תוך מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר ובאיכות ללא פשרות. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון מוצרינו באתר. 

איך אנחנו עושים את זה?

מרבית המוצרים שאנו משווקים לקהל לקוחותינו מיובאים על ידינו ישירות מהודו, תוך הקפדה על איכות מרבית ושימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר.

מהרג’ה ממשיכה ותמשיך לשמור על האותנטיות ועל זמינות המוצרים מהמטבח ההודי לקהל הלקוחות בישראל – חובבי המזון ההודי והאסיאתי, צמחונים, טבעונים וכל מי שאוהב אוכל ולאכול.

והכל תוך כדי שמירה על מחירים אטרקטיביים ומתן שירות מקצועי ואיכותי.

רוצים לדעת עלינו עוד? נשמח לעמוד לרשותכם!