זכיינות במהרג'ה

אנחנו מחפשים זכיינים חרוצים בעלי ניסיון ניהולי, ניסיון קמעונאי ויכולת כלכלית.

מהרג׳ה, החברה הוותיקה ביותר בישראל המתמחה ביבוא וייצור מוצרי מזון מהמטבח ההודי, מתרחבת וזו ההזדמנות שלכם להצטרף להצלחה! הניסיון והמוניטין הרב שצברה מהרג’ה עם השנים, ההקפדה על המוצרים האיכותיים ביותר ובמחירים אטרקטיביים לצרכן, יכולות השיווק של החברה והשירות ברמה הגבוהה ביותר – מהווים יתרון משמעותי ביותר עבור כל יזם, משקיע או בעל נכס מסחרי הרוצה להיכנס לתחום המזון בהשקעה נמוכה באופן יחסי ותוך כדי קבלת ליווי צמוד בתהליך ההקמה ולאורך כל הדרך.

להגשת מועמדות לזיכיון השאירו פרטים בטופס או התקשרו >> 050-5289661​

יתרונות הזכיינות של מהרג'ה

השקעה נמוכה

מהרג׳ה הינה החברה הוותיקה ביותר בישראל המתמחה ביבוא וייצור מוצרי מזון מהמטבח ההודי. בשל המוניטין והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים ובגלל שאנו מייבאים בעצמנו את כל מוצרי המזון ישירות מהודו – ההשקעה בפתיחת זכיינות של מסעדה או חנות של רשת מהרג’ה הינה נמוכה באופן יחסי ובעלת פוטנציאל החזר השקעה גבוה ומהיר. 

ליווי תהליך הקמה

הניסיון הרב שצברנו, הכולל למעלה מ-35 שנים של יבוא מוצרי מזון, כלי מטבח ועוד מהודו, ניהול אחת המסעדות ההודיות המצליחות והנחשבות בישראל, מכירה בחנויות הרשת ושיווק לעשרות מסעדות, בתי קפה, חברות קייטרינג ועוד מגוון רחב של בתי עסק מתחום המזון בישראל – עוזר לנו לעזור לזכיינים בכל תהליך ההקמה וכמובן גם לאורך כל הדרך.

מתאים למשקיעים

המוניטין הרב והוותק של מהרג’ה יעניקו למשקיעים ערך גבוה מאוד. יציבותה של רשת מהרג’ה תעניק לזכיינים שקט נפשי ויכולת להתרכז בעשייה ובהצלחה. אנחנו מאמינים בריצה למרחיקים ארוכים ולא סתם מהרג’ה קיימת בשוק המזון הישראלי כבר משנת 1980. לכן, ההשקעה בזכיינות של מהרג’ה הינה השקעה לטווח ארוך שתתאים במיוחד למשקיעים שרוצים להצליח ולהרוויח.

למי מתאימה זכיינות של מהרג'ה?

יזמים

משקיעים

בעלי נכסים מסחריים

להגשת מועמדות לזכיינות של מהרג'ה:

קבל הודעה שהמלאי חוזר נודיע לך באי-מייל כשהמוצר חוזר למלאי. אנא השאר כתובת אי-מייל בה את/ה זמינ/ה.

יישובים באיזור אילת

אילת, נווה חריף, נאות סמדר, שיזפון, שיטים, עובדה, שחרות, צוקי עובדה (בהל”צ), חיון, סיירים, הר ברך, באר אורה, שדה רמון, מכרות תמנע, פארק תמנע, אליפז, סמר, יטבתה, גרופית, קטורה, לוטן, יהל, פארן, צוקים, צופר, א.ת ספיר, ספיר, דלק/בסיס ע. יהב, עין יהב, חצבה, עידן, עיר אובות, עין חצבה.

משלוח חינם

בקנייה מעל 300 ₪ ועד 15 ק"ג

מימוש במעמד הרכישה

* שווי הטבה: 35 ₪ בכפוף לתקנון, אילת והערבה במשלוח מוזל

איזה מוצר לחפש?