מארז טיפוח לשיער – לשיער נושר

100.00

תיאור

המארז מכיל שמפו, קונדישנר, מסכת שיער ושמן לשיער.

שמפו–  שמפו לשיער פגום, חלש ונושר. מחזק ומזין את שיערך. נוסחה משופרת המכילה קקטוס, שום וגרגיר לטיפול בשיער פגום, חלש ונושר.

מרכך- מרכך לשיער חלש, פגום ונושר. לריכוך והזנת השיער ולעיצוב קל יותר. נוסחה משופרת המכילה שקדים, דבש ויוגורט, לטיפול בשיער קשה, יבש ומקורזל. קקטוס מסייע לחיזוק והחלקת השיער, שום מחייה שורשים וממריץ את צמיחת השיער, גרגיר מזין את השיער מהשורש ועד לקצה. 

מסכת שיער- מסכה להזנה וחיזוק השיער. לשיער חלש, פגום ונושר. נוסחה משופרת המכילה שום קוקוס וקקטוס, מונעת שבירה ומחזקת את השיער. שום מזין את עור הקרקרפת ומחזק את השיער, מייצב ושומר על צורת השיער, קוקוס מחזק ומעבה את השיער, קקטוס מזין ומתקן את השיער ומונע נשירה.

שמן לשיער- שמן קקטוס מועשר בתמציות קקטוס, גרגיר ושום. מתאים לשיער רגיל עד חלש ונושר. חשיפה לשמש ושימוש במייבש שיער וצבע מחלישים את השיער ומגדילים את נשירת השיער. שמן זה מעניק לשיער טיפול אופטימלי ומפחית את נשירתו. 

מידע נוסף

משקל 1.65 ק"ג

מוצרים נוספים

Vegan-Friendly ויגן פרנדלי
Vegan-Friendly ויגן פרנדלי
Vegan-Friendly ויגן פרנדלי
קבל הודעה שהמלאי חוזר נודיע לך באי-מייל כשהמוצר חוזר למלאי. אנא השאר כתובת אי-מייל בה את/ה זמינ/ה.

יישובים באיזור אילת

אילת, נווה חריף, נאות סמדר, שיזפון, שיטים, עובדה, שחרות, צוקי עובדה (בהל”צ), חיון, סיירים, הר ברך, באר אורה, שדה רמון, מכרות תמנע, פארק תמנע, אליפז, סמר, יטבתה, גרופית, קטורה, לוטן, יהל, פארן, צוקים, צופר, א.ת ספיר, ספיר, דלק/בסיס ע. יהב, עין יהב, חצבה, עידן, עיר אובות, עין חצבה.

משלוח חינם

בקנייה מעל 300 ₪ ועד 15 ק"ג

מימוש במעמד הרכישה

* שווי הטבה: 35 ₪ בכפוף לתקנון, אילת והערבה במשלוח מוזל

איזה מוצר לחפש?